метизная компания

У Сумах поліцейські спілкувалися з правозахисниками

Події | 22:27, 7.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Сумському районному управлінні поліції ГУНП в Сумській області відбулися заняття працівників поліції щодо дотримання прав людини. Бо у своїй повсякденній діяльності поліцейські регулярно спілкуються з громадянами, тож дотримання законів – перш за все.

Старшим інспектором з особливих доручень Управління дотримання прав людини Національної поліції України Євгенієм Євтєєвим проведено заняття з особовим складом Сумського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області.

На захід було запрошено начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Сумській області Володимира Жалковського, та представника Української Гельсінської спілки з прав людини у місті Суми Наталію Єсіну. У своєму виступі перед поліцейськими, Володимир Жалковський довів до працівників поліції основні аспекти практичного застосування вимог постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 № 1363, в частині порядку сповіщення Центру про затримання осіб. А разом з представником УГСПЛ Наталією Єсіною правоохоронці розглянули тему, що стосується повноважень поліцейських під час виконання службових обов’язків, права і обов’язки громадян.

На зустрічі Євгеній Євтєєв довів працівникам поліції нформацію щодо впровадження системи «Custody records» у підрозділах поліції, основні завдання та цілі та головну мету цієї системи: це відео фіксація 24/7 та забезпечення дотримання прав людини під час їх затримання і в той же час – фіксація всіх дій поліцейських, для захисту їх прав, під час виконання ними своїх службових обов’язків.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: