метизная компания

У Сумах презентували нову марку від “Укрпошти” із назвою “ПТН ПНХ”

Події | 20:28, 24.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах відбулося спецпогашення марок “Укрпошти”, що присвячені річниці повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. Назва випуску — “ПТН ПНХ”. На марках зображено малюнок британського художника Banksy, який він залишив восени на стіні селища Бородянка Київської області, – повідомляє Суспільне.

“Мабуть, немає жодної людини в нашій державі, яка б не сказала “ПТН ПНХ” . І саме сьогодні ми впроваджуємо цю марку на території всієї України. Це марка, на якій зображена дитина, як наша держава, яка підростає і стає на ноги, і через себе кидає на підлогу здорового нахабного супротивника, який бажано, щоб падав не на підлогу, а на ножі”, — говорить директор Сумської філії АТ “Укрпошта” В’ячеслав Маринич.

Церемонія спецпогашення відбулася в молодіжному центрі “Романтика”. На неї запросили представників школи вищої спортивної майстерності “Зірки Олімпу”, які продемонстрували присутнім свої вміння.

Участь у спецпогашенні взяли представники ЗСУ, які захищають незалежність і відстоюють територіальну цілісність України.

“Я дуже гордий нашими людьми, тими, хто зараз захищає і допомагає визволяти нашу Україну. Це ЗСУ і цивільні люди, всі, хто допомагають, волонтери, всі-всі. Це символічна марка, яка показує, що ми як молода держава, яка має не таку велику армію, але ми переможемо так звану другу армію світу і що ми горда, вільна нація”, — говорить військовослужбовець Сергій.

Тираж поштової марки – 1 500 000 примірників або 250 тисяч маркових аркушів. Вартість маркового аркуша – 180 грн, з них 42 грн – благодійний внесок на підтримку зруйнованих внаслідок російської агресії шкіл України.

“Це дуже важливий випуск, який буде презентувати наш спротив, нашу боротьбу і в межах України, і далеко за її межами – таке призначення поштових марок і конвертів. Ті конверти, які були погашені, стануть гідним доповненням колекції сумського краєзнавчого музею, який документує все, що пов’язано з подіями війни”, — зазначив директор Сумського краєзнавчого музею Владислав Терентьєв.

Придбати поштовий випуск “ПТН ПНХ” можна у відділеннях “Укрпошти”, починаючи з 24 лютого.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: