СумБуд
Реклама
метизная компания

У Сумах радилися щодо впровадження бренду міста

Події | 17:58, 29.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

У четвер, 29 липня, у Сумах відбулося перше засідання Координаційної ради з впровадження бренду міста.

До складу ради ввійшли міський голова, всі його заступники, депутати від кожної фракції, науковці, представники готельно-ресторанного бізнесу, туристичних операторів та рекламних агентств, а також із Положенням про Координаційну раду з впровадження бренду міста Суми.

Основними завданнями ради є формування корпоративної культури міста; регламентація правильного та ефективного використання елементів бренду; надання рекомендацій для прийняття рішень про розподіл ресурсів для впровадження бренду або їх коригування; забезпечення координації дій виконавчих органів міської ради, пов’язаних з впровадженням бренду; формування індикаторів для відстеження виконання цілей, завдань, заходів з впровадження бренду, дотримання терміну їх виконання; підготовка та розгляд аналітичних звітів щодо стану виконання заходів з реалізації впровадження бренду та надання рекомендацій і пропозицій міській раді, виконавчим органам міської ради, міському голові, заступникам міського голови щодо впровадження бренду міста.

Під час засідання було презентовано бренд Сум, надано звіт роботи в сфері маркетингу, промоції, туризму Сумської міської ТГ за 2019–2021 роки, презентовано проєкт Маркетингової стратегії Сумської міської ТГ та проєкт програми «Маркетинг, промоція, туризм Сумської міської ТГ на 2022–2024 роки».

Також складом ради обговорили питання створення Туристично-інформаційного центру, адже подібні структури ефективно працюють у багатьох містах і регіонах України. Сумська міська ТГ досі не має власного ТІЦу, тоді як і місто, і регіон мають великий туристично-рекреаційний потенціал, який варто просувати на ринку туристичних послуг.

З метою сприяння розвитку туристичної діяльності в Сумській міській ТГ, розробки та просування туристичних продуктів на внутрішньому та міжнародному ринках було запропоновано створити відділ «Туристично-інформаційний центр» в комунальній установі «Агенція промоції «Суми».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: