метизная компания

У Сумах сформували нову Молодіжну раду

Події | 19:03, 4.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах відбулися установчі збори з формування складу Молодіжної ради при міській раді.

На засіданні були присутні члени ініціативної групи з підготовки установчих зборів і кандидати до складу Молодіжної ради. Загалом надійшли заяви від 47 осіб .

Спочатку кандидати шляхом поіменного голосування обрали лічильну комісію з шести представників, голову та секретаря установчих зборів, а також визначилися з кількісним складом Молодіжної ради – 15 осіб.

Потому перейшли до презентацій кандидатів. Претенденти по черзі представляли себе та відповідали на запитання.

Після презентацій відбулося голосування. За його результатами був сформований склад Молодіжної ради.

Заслухавши претендентів, а участь у відборі взяла 21 особа, лічильна комісія склала рейтинговий список кандидатів відповідно до кількості набраних ними голосів. До Молодіжної ради потрапили: Антон Вода, Вікторія Лисянська, Вікторія Стома, Денис Устименко, Марина Уткіна, Олександр Хоменко, Олександр Школьний (по 10 голосів), Артем Бондарєв, Антон Вербицький, Іван Воробйов, Юлія Погрібна, Лілія Чорноштан (по дев’ять голосів), Євген Скрипка, Світлана Юрченко (по вісім голосів), Анна Мельник (шість голосів).

Водночас представник ініціативної групи Ігор Перепека зазначив, що всі кандидати заявили про себе як про яскравих, неординарних особистостей, і запропонував Молодіжній раді після набуття нею повноважень взяти до свого складу тих шістьох осіб, яким кількість набраних балів не дозволила відразу увійти до цього дорадчого органу.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: