У Сумах троє підприємців отримають кошти з бюджету громади на реалізацію бізнес-ідей
Поділитися в
Копіювати посилання

Три стартапи сумських підприємців перемогли у конкурсі, який проводив департамент інспекційної роботи в межах Програми підтримки малого і середнього підприємництва Сумської МТГ.
Найбільшу кількість балів від конкурсної комісії здобули фізичні особи-підприємці Тетяна Ксенженко («Придбання швейної плоскошовної машини типу флетлок, запуск виробництва нового продукту, допомога військовим») – 242 бали; Світлана Биценко («Створення Інтернет-магазину з продажу крафтових товарів з лаванди власного виробництва») – 228 балів; Костянтин Гетта («Створення серії енергетичних батончиків «Військовий оберіг») – 220 балів.
Запропоновані ними бізнес-ідеї втілюватимуть на умовах співфінансування: коштом авторів бізнес-ідей і коштом бюджету громади.
Загальне фінансування зі скарбниці Сумської міської ТГ складе близько 260 тис. грн.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!