метизная компания

У Сумах відзначили переможців конкурсів до Днів Сталої енергії

Події | 21:54, 24.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах відзначили переможців двох тематичних конкурсів, які в рамках Днів Сталої енергії проводив департамент фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради.

У конкурсі «Енергоменеджер на «мінімалках»!», в якому учасники розробляли для власного помешкання заходи з енергозбереження й впроваджували їх, з-поміж учнів 5 – 8 класів перемогли: Оксана Гутенко (І місце), Анна Василега (ІІ місце), Ольга Подольська (ІІІ місце); з-поміж учнів 9 – 11 класів: Даніл Ткаченко (І місце), Поліна Захаркіна (ІІ місце), Артем Романенко (III місце).

Із завданням конкурсу «Цифровізація Eco App» – створити інтерактивний додаток з екологічної тематики – успішно впоралася студентка СумДУ ім. А. С. Макаренка Альона Шкурат, яка розробила еко-додаток «Ґрунти та корисні копалини». Він розрахований на учнів 4-го класу та створений з метою покращення якості оцінювання учителем і закріплення знань учнями за темами: «Ґрунти» та «Корисні копалини», розвитку пам’яті та мислення, виховування естетичного сприймання об’єктів природи.

Під час заходу відзначили й сумську художницю Світлану Качуровську, котра в рамках Днів сталої енергії провела майстер-клас із живопису«Stop Climate Change!», учасники якого малювали тварин, що через зміни клімату опинилися під загрозою зникнення.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: