У Сумах відзначили переможців конкурсу серед молоді «Я і Кобзар»
Поділитися в
Копіювати посилання

Відділ у справах молоді та спорту нагородив переможців конкурсу соціальних відеороликів «Я і Кобзар», що проходив із нагоди 207-ї річниці народження Тараса Шевченка.
Конкурсна програма передбачала декламування поетичних та прозових творів Кобзаря на фоні пам’ятки архітектурної спадщини. Відео слід було опублікувати в мережі Facebook чи Instagram не пізніше 9 березня.
Трьох кращих учасниць конкурсу, згідно оцінки працівників відділу у справах молоді та спорту, – Дарину Осадчу, Марію Вакулішину та Любов Барабанову заступник міського голови відзначив цінними подарунками – смарт-годинниками та грамотами міської ради.
Заохочувальний приз – гру «Сумиполія» та пазли «Альтанка» отримали студенти 817–827 груп спеціальності культурологія навчально-наукового інституту культури і мистецтв СумДПУ ім. А. С. Макаренка.
Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!