метизная компания

У Сумах вшанували пам’ять жертв аварії на Чорнобильській АЕС

Події | 12:01, 26.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

Очільник облдержадміністрації Роман Грищенко разом з головою обласної ради Володимиром Токарем і Сумським міським головою Олександром Лисенком поклав квіти до пам’ятного знаку жертвам аварії на Чорнобильській АЕС.

У зв’язку з карантинними обмеженнями були відмінені масові заходи із вшанування жертв Чорнобильської трагедії. Але у цей день люди, які врятували не лише Україну, а й увесь світ від згубного впливу радіації, не мають бути забутими. Роман Грищенко прийшов до пам’ятного знаку жертвам Чорнобиля.

У нашій області мешкає майже 13 тисяч осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. З них 1911 осіб мають інвалідність, пов’язану з наслідками аварії на ЧАЕС, 6416 – учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, 4049 – потерпілих від Чорнобильської катастрофи, 1605 – дітей-«чорнобильців» та 39 осіб – із числа учасників інших ядерних аварій, ядерних випробувань, військових навчань із застосуванням ядерної зброї.

Сумщина в неоплатному боргу перед чорнобильцями, котрі 34 роки тому пожертвували своїм життям і здоров’ям у боротьбі з невидимим ворогом – радіацією – і врятували світ.

Довідково. На Сумщині фінансування програм соціального захисту населення, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи, проводиться як з державного так і з обласного бюджету.

У 2020 році з державного бюджету виділено 22,2 млн грн на соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. З обласного бюджету обсяг видатків у цьому році на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затверджений в сумі 4 млн гривень.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: