СумБуд
метизная компания

Управління Сумської ОДА отримало нового керівника

Події | 17:58, 9.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Під час апаратної наради голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький представив керівникам структурних підрозділів нового начальника управління оборонної роботи, забезпечення законності та правопорядку – Василя Одарченка.

Довідково. Одарченко Василь Валерійович народився 14 вересня 1975 року в місті Рубіжне Луганської області. Освіта – вища: у 1997 році закінчив Військовий інститут Національної гвардії України за спеціальністю «Інженерна механіка», кваліфікація – бакалавр інженерної механіки, за спеціальністю «Застосування автомобільних підрозділів», кваліфікація – спеціаліст-офіцер військового управління тактичного рівня.

У 2011 році закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація – бакалавр права, у 2012 році – за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація – юрист.

З червня 1997 року по квітень 1998 року проходив службу на посадах офіцерського складу Збройних Сил України, а з квітня 1998 року до січня 2015 року – на посадах офіцерського складу СБУ.

У 2016- 2020 роках працював заступником голови з питань діяльності виконавчих органів Миколаївської селищної ради Білопільського району Сумської області.

А з грудня 2020 і до листопада 2021 року був заступником генерального директора з інформаційної безпеки ТОВ АФ «Вікторія», смт Миколаївка, Сумська область.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: