СумБуд
SMR
метизная компания

В ГУНП Сумської області презентували проєкт «Поліцейський офіцер громади»

Події | 20:27, 8.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

В Головному Управлінні Національної поліції Сумської області за підтримки Сумського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» відбулася робоча он-лайн зустріч керівництва управління превентивної діяльності ГУНП з головами об’єднаних територіальних громад.

Мета зустрічі – впровадження в життя проєкту «Поліцейський офіцер громади».

«В Україні набуває поширення проєкт «Поліцейський офіцер громади», який успішно стартував на Дніпропетровщині і на сьогодні уже впроваджений в ряді областей держави. Поширення на Сумську область заплановано на 2021 рік» – коментує Сергій Статива, заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Сумській області – начальник відділу дільничних офіцерів поліції.

У період, коли в країні активно відбуваються адміністративні реформи, наші міста і села потребують особливої уваги у напрямку створення безпечного та комфортного для життя громадян середовища. Саме тому сьогодні дається старт новому ініціативному кроку Національної поліції України – «Поліцейський офіцер громади», метою якого є тісна взаємодія поліцейського з об’єднаною територіальною громадою та орієнтація на її потреби.

«Хто ж такий поліцейський офіцер громади? Це працівник поліції, який буде працювати в межах однієї ОТГ. При цьому він і проживатиме на території своєї поліцейської дільниці, що дає змогу більше часу приділяти проблемам місцевих жителів та громади в цілому», – говорить Ірина Макушенко, старший інспектор відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності ГУНП в Сумській області.

На зустрічі розглядались питання про забезпечення належних умов для роботи офіцерів на поліцейській станції, необхідного спорядження та технічних засобів, а також облаштування службових приміщень та забезпеченість службовим автотранспортом.

Успішним результатом такої співпраці має бути підвищений показник рівня довіри громади до роботи поліції. Адже спільна мета правоохоронців і місцевої влади – це забезпечення безпеки громад та правопорядку на вулицях населених пунктів області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: