В Сумах пройшли змагання юних журналістів (ФОТО)
Поділитися в
Копіювати посилання

В Сумській гімназії №1 відбувся XVII Обласний турнір юних журналістів ім. Геннадія Петрова.
Про це повідомляє Шоста.Info.
Творчий конкурс зібрав 12 команд з усієї області. До фіналу турніру потрапили сумчани (команди “Еспада” і “Nota Bene”) і шосткинці. Їх оцінювало журі, до складу якого входили і професійні журналісти. Переможцем стала команда “Nota Bene” (Суми), їх суперники вибороли “срібло”.
“Сумський обласний турнір юних журналістів проходить традиційно вже багато років. Він став колискою для багатьох сумських журналістів і сприяє медіаосвіті школярів, привертає їх увагу до журналістики”, – говорить член журі турніру, прес-секретар ПАТ “Сумиобленерго” Світлана Калиш.
Обласний турнір юних журналістів носить ім’я Геннадія Петрова – українського журналіста, літературознавця, краєзнавця, бібліографа і суспільного діяча, який народився в Сумах. Він був одним із засновників професійного жанру журналістських розслідувань.
Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!