метизная компания

Верховний суд України підтвердив вчинення порушення ПАТ «Сумське НВО» при постачанні гарячої води сумчанам

Події, Технології | 20:25, 20.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

Восени 2016 року адміністративна колегія територіального відділення визнала порушенням стягнення ПАТ «Сумське НВО» з сумчан плати у повному обсязі за послугу гарячого водопостачання на протязі 53 днів листопада та грудня 2014 року при тому що фактично постачало мешканцям будинків в цей період ледь теплу воду.

Було доведено, що на 17 центральних теплових пунктах, до яких приєднано 144 багатоквартирних будинки м. Суми, ПАТ «Сумське НВО» підігрівало воду лише до + 38 — +49 градусів Цельсія при тому, що температура гарячої води у точці розбору (крані) споживача мала бути не нижче +50 градусів Цельсія.

Було доведено, що ПАТ «Сумське НВО» не лише не вживало заходів для встановлення, документування та усунення причин незабезпечення температурного режиму, а навіть свідомо приховувало від споживачів інформацію про дійсні причини неякісного надання послуг, перекладаючи відповідальність на співвласників багатоквартирних будинків та обслуговуючі організації.

Відділення оштрафувало ПАТ «Сумське НВО» 68 тис.грн. та зобов’язало усунути наслідки вчиненого порушення, в результаті якого з мешканців було безпідставно стягнуто надмірні суми коштів за неякісно надану послугу.

ПАТ «Сумське НВО» не визнало свою провину та, не бажаючи платити штраф та повертати мешканцям їх кошти, оскаржило рішення відділення у суді, проте після багаторічних судових баталій 26 червня 2018 року Верховний суд підтвердив правомірність рішення відділення, в тому числі щодо накладеного штрафу в 68 тис.грн. та обов’язку ПАТ «Сумське НВО» усунути наслідки вчиненого порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Територіальне відділення зі свого боку проконтролює виконання ПАТ «Сумське НВО» рішення адміністративної колегії в повному обсязі, – повідомляє СТС.

Фото: з мережі

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: