метизная компания

Які рішення були підтримані на черговій сесії Сумської міської ради?

Події | 16:33, 1.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

На черговій сесії сумські депутати підтримали низку важливих рішень у сфері охорони здоров’я, спорту та містобудування.

Про це повідомляє пресслужба Сумської міської ради.

Депутати ухвалили рішення щодо умов та порядку проведення ендопротезування великих суглобів (кульшових та колінних суглобів) мешканцям Сумської міської ТГ на 2022 рік. Для реалізації цієї ініціативи в бюджеті міської громади передбачені кошти в сумі 1 млн грн. Необхідність реалізації в тому, що НСЗУ не передбачає надання самих протезів для проведення оперативних втручань. Тому, згідно з цим порядком, відповідна комісія буде визначати тих, кому протези великих суглобів надаватимуться безоплатно. Потім ці люди зможуть прооперуватися і отримати відповідну реабілітацію.

Також проголосували за внесення змін до рішення Сумської міської ради від 27 лютого 2019 року № 4724-МР «Про затвердження положень про порядок призначення стипендій міського голови провідним спортсменам та заснування персональної премії міського голови кращим тренерам міста Суми». Стипендії надаватимуться провідним спортсменам віком від 10 до 28 років у трьох вікових категоріях по 10 у кожній. Крім того, за пропозицією міського голови, стипендії та премії відтепер призначатимуться Сумською міською радою.

На сесії ухвалили рішення й щодо присвоєння назви бульвару у мікрорайоні «Еспланада». Тож тепер у Сумах є бульвар Лівобережний.

Нагадаємо, що з 10 грудня 2021 року по 17 лютого 2022 року тривало громадське обговорення стосовно присвоєння назви (найменування) бульвару Лівобережний (район мікрорайону «Еспланада»). Пропозиція була підтримана громадянами, які мають житло у даному мікрорайоні, а також забудовником – ПАТ «Сумбуд».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: