метизная компания

За добу 10 жителів Сумщини ошукали на 270 тисяч гривень

Кримінал, Події | 19:22, 16.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

За минулу добу зловмисники ошукали 10 жителів області на загальну суму майже 270 000 гривень. За всіма фактами у поліції вікрито кримінальні провадження.

До поліції звернулась мешканка Сумського району з повідомленням про те, що її ошукали на чималу суму грошей. Зі слів потерпілої, в одному з месенджерів отримала пропозицію заробітку в мережі Інтернет, але спочатку необхідно було внести певну суму для подальшого її виведення з відсотками. Зацікавившись – жінка перерахувала 139 000 гривень, та очікуваного прибутку так і не отримала.

Ще одна мешканка обласного центру розповіла, що довірившись невідомим особам, які представились працівниками банку, втратила 60 000 гривень. Під час телефонної розмови з «псевдобанкірами», потерпіла повідомила секретну інформацію від банківського рахунку. Зловмисники, маючи повний доступ до заощаджень жінки, з легкістю отримали її кошти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: