метизная компания

Жительці Сумщини вручили нагрудний знак «Мати-героїня»

Події | 15:02, 24.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Голова Охтирської РДА Леонід Клизуб вручив посвідчення та нагрудний знак «Мати-героїня» жительці міста Охтирка Аль Хамуд Марині Григорівні, – пише okhtyrka.net.

Аль Хамуд Марина Григорівна разом із чоловіком народила і виховує п’ятеро дітей: (3 – сина, 2- доньки), які навчаються в Охтирській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №. Батьки створюють всі необхідні умови для розвитку дітей, їхніх творчих та спортивних здібностей, виховують повагу та турботу одне до одного і до оточуючих.

Довідково. За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку 7 травня 2021 року президентом України підписано Указ № 188/2021 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» у День матері. Відзначено 1019 українських жінок. У Сумській області почесне звання отримали 18 жінок, і одна з них Марина Аль Хамуд.

Жінкам, яким присвоєне почесне звання «Мати-героїня», виплачується одноразова винагорода у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому на 1 січня календарного року. Одноразова винагорода у 2021 році становить 22700 грн.

Із 2008 року 50 багатодітним матерям Охтирки було присвоєно почесне звання України «Мати-героїня». У 2020-му почесне звання «Мати-героїня» отримали три охтирчанки: Сергієнко Л.С., Білоус Л.А., Шимко Т.В.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: