Сумські хокеїстки вийшли в півфінал в Туреччині

Спорт | 08:22, 18.07.2019

У турецькій Аланії триває юніорський чемпіонат Європи з хокею на траві серед жіночих команд у другому дивізіоні.

Вчора, 17 липня, збірна України, майже повністю складена з вихованок сумського хокею, провела третій матч на турнірі проти збірної Польщі.

Рахунок вже на 3-ій хвилині відкрила Валерія Зайцева, на 13-ій – подвоїла Анастасія Воєвода. Під кінець першої чверті суперниці відіграли один гол. На 24-ій хвилині Алевтина Шалигіна забиває третій гол, але через хвилину відрив знову мінімальний. На початку третьої 15-хвилинки Анастасія Воєвода зробила дубль – 4: 2.

На 43-й хвилині польки знову відстають всього на один м’яч. У кінцівці третього періоду команди обмінялися голами, – за наших забила Валерія Литвиненко. А в заключній чверті забивали тільки наші – Алевтина Шалигіна (47) і Анастасія Воєвода (59).
У підсумку наші виграли з рахунком 7: 4.

З трьома перемогами наші зайняли перше місце в групі і вийшли в півфінал, де зіграють з шотландками.