метизная компания

Бійці з Сумщини здобули 10 медалей на чемпіонаті України з ММА

Спорт | 20:35, 29.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

У Черкасах проходив чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів.

Спортсмени з Сумщини завоювали 10 нагород різного ґатунку. Золоті медалі та титул чемпіонів України вибороли Тимур Вітренко, Аліса Феденко, Анна Гаранжа, Марина Гома та Нікіта Вітренко. «Срібло» змагань здобув Ростислав Проценко, а бронзовими призерами стали Артем Овчаренко, Максим Янов, Тарас Берест та Ростислав Лебеденко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: