метизная компания

Боксери з Сумщини здобули чотири нагороди на турнірі у Люботині

Спорт | 15:00, 20.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Вихованці тренера Ростислава Матвєєва вибороли призові місця на турнірі пам’яті Олександра Жорника.

16 травня в місті Люботин Харківської області відбувся турнір з боксу пам’яті заслуженого тренера України Олександра Жорника. У змаганнях взяли участь спортсмени з Харкова, Харківської та Сумської областей.

Сумську обласну федерацію боксу на цьому турнірі представляли боксери з Тростянця та Боромлі, які є вихованцями тренера спортивного клубу «БАЛУ» Ростислава Матвєєва. за результатами поєдинків спортсмени здобули такі нагороди:

1 місце: Максим Підлепенський та Єгор Саввов;

2 місце: Дмитро Кирпа та Артем Чернишов.

Окрім срібної медалі, Дмитро Кирпа також отримав окрему кубкову нагороду «За волю до перемоги», повідомили у федерації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: