Брати Крупські із Сум здобули чотири медалі на міжнародному турнірі з сумо в Норвегії
Поділитися в
Копіювати посилання

30 травня в норвезькій столиці Осло відбувся міжнародний турнір із сумо серед дорослих. У змаганнях взяли участь близько 70 спортсменів із восьми країн.
Україну на турнірі представляли двоє атлетів, брати Кіріл та Єгор Крупські із Сум, які загалом здобули 4 медалі, повідомляє Спортивний комітет України:
«Золото»: Кіріл Крупський — в категорії до 85 кг, Єгор Крупський — в категорії OPEN
«Срібло»: Єгор Крупський — категорія до 115 кг
«Бронза» Кіріл Крупський — категорія OPEN
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!