метизная компания

Чотири баскетболістки з Сум стали віцечемпіонками України у складі харківської команди

Спорт | 20:17, 19.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

16-17 травня у Києві відбувся Фінал чотирьох чемпіонату України Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед дівчат 2012 року народження.

Віцечемпіонками змагань у складі команди «КДЮСШ №2-Kharkiv-city» стали вихованки відділення баскетболу сумської КДЮСШ №1: Вікторія Терентьєва, Таїсія Коляда, Ангеліна Романенко та Юлія Пурдес.

У півфінальних поєдинках команда дівчат, за яку виступають сум’янки, здолала Збірну Харківської області-ХАІ-КДЮСШ №2. В іншому матчі чинний чемпіон цієї вікової категорії — СДЮШОР з баскетболу-МОБІ — переміг команду «ДЮСШ-3-Будівельник». У вирішальній фінальній грі баскетболістки СДЮШОР з баскетболу-МОБІ виявилися сильнішими за «КДЮСШ №2-Kharkiv-city», завоювавши чемпіонство другий рік поспіль, а команда з сумськими спортсменками здобула срібні нагороди.

Під час урочистого нагородження призерів чемпіонату України організатори відзначили кращих гравчинь турніру. Нагороду «Найкращий гравець команди» у складі «КДЮСШ №2-Kharkiv-city» отримала сум’янка Вікторія Терентьєва. Тренує спортсменок Вікторія Єремка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: