СумБуд
Реклама
метизная компания

Для учнів закладів освіти Сумщини стартував спортивний онлайн-захід

Спорт | 13:31, 24.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сумське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проводить онлайн-захід, мета якого залучити до здорового способу життя найбільшу кількість молоді. Юні спортсмени мають створити креативний відеролик з виконанням вправ відповідно до програми конкурсу та вікових категорій.

Для презентації вправ можна використовувати спортивні майданчики, паркові зони, зони для відпочинку або домашні умови.

Програма онлайн-заходу включає: вправи на гнучкість; вправи на координацію; вправи на силу (тільки для учнів 9-11 класів та учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти). Вікові категорії для дівчат та хлопців: учні 1-4 класів; учні 5-8 класів; учні 9-11 класів; учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

При оцінюванні береться до уваги наявність зазначених фізичних якостей, креативне виконання з використанням нестандартних вихідних положень.

Захід проводиться у період з 16 листопада до 16 грудня 2020 року. До 20 грудня організатори конкурсу підіб’ють підсумки та визначать переможців.

Береться до уваги наявність зазначених фізичних якостей, креативне виконання з використанням нестандартних вихідних положень, спосіб виконання в кожній віковій категорії. Тривалість відеопрезентації – до 1 хвилини. Відео про проведення заходу направляти на електронну адресу: sumysportosvita@ukr.net.

Вимоги до відеозвіт: розмір не менше 600 пікселів по меншій стороні, тривалість до 1 хвилини, горизонтальна орієнтація кадру і зйомка смартфоном.

Зразок відеозвіту можна переглянути за посиланням: https://fex.net/s/t1ndtdl.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: