СумБуд

ФК «Суми» програв вдесяте поспіль

Спорт | 13:26, 14.11.2021

13 листопада відбулися матчі 18-го туру чемпіонату України з футболу у другій лізі.

У групі Б ФК «Суми» (5 очок, 16 місце) на «Ювілейному» приймав херсонський «Кристал» (6 очок, 15 місце).

Перший тайм завершився «сухою» нічиєю, другий також не ряснів моментами. Поки на 66-й хвилині В’ячеслав Клочко не збив суперника у штрафному майданчику, залишивши команду у меншості. Владислав Клюєв реалізував пенальті. А за 15 хвилин він же подвоїв перевагу гостей.

У підсумку 0:2 – десята поспіль поразка «Сум», які з 5 очками залишилися на останньому місці, – пише Sportclub.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!