СумБуд
метизная компания

Флешмоб з підтягування на поперечині пройшов у Сумах

Спорт | 22:39, 20.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Понад 50 студентів стали учасниками «Флешмобу з підтягування на поперечині». Ця Всеукраїнська акція відбулась у Сумах. Змагалися на майданчику для воркауту у парку ім. Кожедуба.

У кожній команді до 10-ти учасників. Це хлопці до 23-х років. Кожному з них треба якомога більше раз підтягнутися на турніку. У залік йдуть п’ять кращих результатів, які потім сумуються. Команда з найбільшим показником й перемагає.

Першими змагалися студенти коледжів. Медколедж став третім – 76 балів. Другим – Машколдеж – 100. Найбільшу суму балів набрала команда Сумського Будколеджу – 111.

Андрій Грібініченко, представник команди сумського Будколеджу, сказав:

«Приділяємо велику увагу силовій підготовці. Особливо, підтягування, віджимання, згинання-розгинання на брусах. На кожній парі у нас присутні такі види заняття. Найперше – потрібно бажання».

26 підтягувань – результат переможця за індивідуальними показниками, серед студентів коледжів. Давид на два рази переміг свого брата.

«Підтягуюсь максимально 35 разів. Займаюсь я у залі важкою атлетикою. Задоволений результатом, але міг би й краще», – сказав Давид Нежинський, переможець змагань з підтягування.

Далі змагалися університети. Їх також три: СумДПУ, СумДУ, Сумська філія ХНУВС. У такому порядку команди розподілили призові місця. Набрали вони 147, 127 та 111 балів відповідно.

Дмитро Балашов, представник команди СумДПУ, сказав:

«Хлопці тренуються не тільки зі свого виду спорту. Вони займаються різними видами. Але ми відібрали найкращих. Підготовка полягала у техніці виконання. Тому що ця вправа не потребує важких координаційних дій, вона дуже проста й дуже цікава».

39 підтягувань, показник – Артема Сіробаби – рекордсмена Книги рекордів Гіннесса.

«Підготовка взагалі не вийшла до цих змагань. Я у суботу був на змаганнях у Харкові. У мене зараз інтенсивний графік по Сумській області, показові виступи по стрітворкауту. Тобто до цих змагань не готувалися, як потрібно було б. Бо змагання зі своєю вагою, з додатковою вагою – вони не дуже ладять між собою», –  поділився Артем Сіробаба, переможець змагань з підтягування.

Подібні змагання влаштували вдруге – минулого року змагалися у відтисканні. Приурочили їх до Міжнародного дня студентського спорту.

UA: СУМИ

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: