Гравчині ЦОПу виграли чемпіонат Європи

Спорт | 22:34, 18.07.2022

Українська зіркова пара Ангеліна Хміль та Тетяна Лазаренко – чемпіонки Європи з пляжного волейболу. Про це повідомляє Sportclub.

У фіналі чемпіонату U20, який завершився в турецькому Ізмірі, гравчині Державного центру олімпійської підготовки з пляжного волейболу, який створено на основі волейбольного центру СумДУ, «всуху» – 2:0 перемогли латвійську пару Konstantinova/Ebere.

Вони стали кращими серед 29 пар.

Нагадаємо, що цього сезону Ангеліна та Тетяна вже вдруге вибороли медалі чемпіонату Європи – місяць тому запорізькі дівчата стали бронзовими призерками континентальної першості у віковій категорії U22.

Тренують зірковий дует Любов та Василь Букіни.