СумБуд

Гравці ЦОПу вийшли у плей-офф чемпіонату світу

Спорт | 21:29, 17.12.2021

У Таїланді триває чемпіонат світу з пляжного волейболу серед спортсменів до 21 року, – інформує Sportclub.

У турнірі беруть участь гравці Центру олімпійської підготовки, створеного на базі волейбольного центру СумДУ, Олександр Бойко (Нова Каховка) та Олексій Бублик (Прилуки).

Наші хлопці на груповому етапі посіли друге місце, вигравши двічі – у казахів та чилійців і програвши росіянам. У першому раунді плей-оф вони обіграли пару з Парагваю. В 1/8 фіналу Бойко / Бублик зустрінуться з господарями кортів.

Серед дівчат грають Ангеліна Хміль та Тетяна Лазаренко із Запоріжжя, які розпочали після трьох перемог у групі в 1/8 перемогли італійок, а у ¼ фіналу зустрінуться з росіянками.

Нагадаємо: минулого тижня наші хлопці посіли 5-те місце на чемпіонаті світу до 19 років, дівчата вибороли «бронзу»

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!