метизная компания

Каратисти з Сумщини отримали дві медалі у Франції

Події, Спорт | 16:04, 21.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

З 15 по 19 листопада у місті Антіб (Франція) відбувся 13-й чемпіонат Європи з генерального карате WUKF. Участь у ньому взяли спортсмени з 25 країн – біля 2000 учасників. П’ять днів змагання проходили на 10 татамі.

Україну представляла команда Всеукраїнської спілки генерального карате і будо, що включала спортсменів Києва і Сум. Наші представники вибороли одну золоту, дві срібні і шість бронзових медалей.

Внесок Сумської області – 2-е місце в кобудо Дмитрія Сапіча з Сум і 3-е місце в куміте Назара Власова з Конотопа. До змагань призерів готував Анатолій Лозовий.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: