Каратисти з Сумщини отримали дві медалі у Франції
Поділитися в
Копіювати посилання

З 15 по 19 листопада у місті Антіб (Франція) відбувся 13-й чемпіонат Європи з генерального карате WUKF. Участь у ньому взяли спортсмени з 25 країн – біля 2000 учасників. П’ять днів змагання проходили на 10 татамі.
Україну представляла команда Всеукраїнської спілки генерального карате і будо, що включала спортсменів Києва і Сум. Наші представники вибороли одну золоту, дві срібні і шість бронзових медалей.
Внесок Сумської області – 2-е місце в кобудо Дмитрія Сапіча з Сум і 3-е місце в куміте Назара Власова з Конотопа. До змагань призерів готував Анатолій Лозовий.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!