Команда патрульної поліції Сумської області здобула золото на змаганнях з мініфутболу

Спорт | 13:27, 18.09.2022

6 команд з різних підрозділів зустрілися на полі, щоб позмагатися й визначити, хто ж з них найвправніший в чемпіонаті Сумської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України з мініфутболу серед команд 2-ї групи за програмою змагань “Динаміада-2022”.

У фіналі зустрілися команди патрульної поліції та Конотопського районного управління поліції. У запеклій боротьбі патрульні поліцейські здобули перемогу та вибороли 1-ше місце. А воротаря команди Олександра Самофала відзначили, як кращого гравця у номінації “Кращий воротар” турніру.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!