ГазЗбут
СумБуд

Команда Сумської області третя на Кубку України з судномодельного спорту

Спорт | 22:04, 24.06.2021

18-20 червня 2021 року в м. Суми відбулися змагання Кубку України з судно-модельного спорту, моделі секції «М»

Представники Сумщини вибороли 5 золотих, 4 срібних та 3 бронзових нагороди. У командному заліку команда Сумської області посіла 3 загальнокомандне місце. Підготували спортсменів – Павло Руденко та Микола Грудина. Для нашої області ці змагання вже стали традиційними.

Судномодельний спорт – це технічний вид спорту, в якому проектують і споруджують самохідні, радіокеровані та інші моделі суден, кораблів і яхт різних класів для спортивних змагань. Проводяться багато турнірів, на яких оцінюються реалістичність відтворення, швидкість, маневрування, а також проводять гонки моделей тощо. Загалом спортивні моделі діляться на 36 класів.