Конотопські борці відзначилися в столиці
Поділитися в
Копіювати посилання

10 травня команда Конотопської ДЮСШ взяла участь у Відкритій першості спортивної школи міста Києва зі змагань боротьби греко-римської серед молодшої та старшої вікових груп.
У молодшій віковій групі перші місця посіли: Бардаченко Артем — 35 кг, Піджарий Нікіта — 48 кг та Пасько Олександр — 59 кг.
У старшій віковій групі переможцями стали: Гуржій Дмитро — 48 кг та Рудиця Данило — 65 кг, бронзовим призером – Бардаченко Роман — 51 кг.
Команду очолює Заслужений тренер України — Віктор Гайдук, повідомили в мерії Конотопа.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!