метизная компания

Конотопські борці відзначилися в столиці

Спорт | 17:21, 13.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

10 травня команда Конотопської ДЮСШ взяла участь у Відкритій першості спортивної школи міста Києва зі змагань боротьби греко-римської серед молодшої та старшої вікових груп.

У молодшій віковій групі перші місця посіли: Бардаченко Артем — 35 кг, Піджарий Нікіта — 48 кг та Пасько Олександр — 59 кг.

У старшій віковій групі переможцями стали: Гуржій Дмитро — 48 кг та Рудиця Данило — 65 кг, бронзовим призером – Бардаченко Роман — 51 кг.

Команду очолює Заслужений тренер України — Віктор Гайдук, повідомили в мерії Конотопа.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: