Конотопці стали володарями Кубку України з греко-римської боротьби
Поділитися в
Копіювати посилання

17 травня у Південному (Одеська область) завершився Кубок України з греко-римської боротьби серед дорослих.
Борці з усієї країни подарували яскраві поєдинки, продемонструвавали характер та жагу до перемоги. За підсумками змагань визначилися чемпіони у 10 вагових категоріях. Серед переможців і два вихованці Конотопської ДЮСШ: у вазі до 60 кг переміг Владислав Кузько (нині виступає за Запоріжжя та Рівненщину), у вазі до 67 кг – Імед Худжадзе (Запоріжжя). Срібло у вазі до 130 кг здобув ще один наш Микола Кучмій (Київ).
Турнір став головним етапом відбору до чемпіонату світу, який відбудеться наприкінці жовтня.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!