Кращою легкоатлеткою лютого Україні стала висотниця, яка встановила рекорд сумського манежу

Спорт | 09:03, 22.03.2020

Ярославу Магучіх і Михайла Кохана визнано найкращими легкоатлетами лютого в Україні.

Ярослава Магучіх стала переможницею серії World Athletics Indoor Tour зі стрибків у висоту, виграла фінал у Глазго (1,93 м); стала чемпіонкою України у приміщенні у Сумах (2,01 м – результат у топ-три сезону у світі і є рекордом манежу СумДУ); виграла міжнародні змагання в Ульстейнвіку (1,96 м).

Михайло Кохан виграв зимовий чемпіонат України з метань, виконавши олімпійський норматив і очоливши світовий топ-лист сезону з метання молота (77,62 м).

У голосуванні за найкращих легкоатлетів місяця за версією Легкої атлетики України беруть участь експерти (Рада ФЛАУ), ЗМІ і вболівальники. Голоси у кожній категорії рахуються як третина всіх голосів.

Нагадаємо: серед домінантів на кращого легкоатлета лютого та січня був і сумчанин Ігор Мусієнко, який став чемпіоном України у лютому у Сумах у штовханні ядра, показавши кращий свій результат у приміщенні – рівно 20 метрів.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!