метизная компания

Легкоатлети Сумщини з медалями чемпіонату України зі спортивної ходьби

Спорт | 22:36, 27.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

В особистому заліку чемпіонами стали вихованці тренерів-викладачів Олексія ШЕЛЕСТА та Людмили ШЕЛЕСТ. У загальному заліку в ходьбі на 20 км Сумщина стала другою і в ходьбі на 35 км – також другою. У загальнокомандному заліку сумчани посіли третє місце

Золоті медалі вибороли в особистому заліку Микола РУЩАК – на дистанції 10 км серед юніорів (ДУ «Східний ЦОП»); Едуард КРАВЧЕНКО – 10 км серед юнаків (ДУ «Східний ЦОП); Єгор ШЕЛЕСТ – 35 км серед юніорів (КЗ ДЮСШ ССР); Сергій СВІТЛИЧНИЙ – 20 км серед чоловіків (ШВСМ).

Срібну нагороду здобули Аліна ТКАЧ – 20 км серед молоді до 23 років (ШВСМ, Мірошниченко О.М., Мірошниченко С.А. ); Вадим ШЕВЧЕНКО – 3 км серед юнаків до 16 років (ОДЮСШ, тренери Мірошниченко О.М., Мірошниченко С.А.); Іван СКРИННИК – 3 км серед юнаків до 14 років (СДЮШОР В. Голубничого з легкої атлетики, тренер Федорченко І.М).

«Бронзу» вибороли Софія КРИЛОВЕЦЬКА – 10 км серед юніорок (КЗ ДЮСШ ССР, тренери Шелеста О.П. та Шелест Л.Г.); Дарина ЮЩЕНКО – 3 км серед дівчат до 14 років (ОДЮСШ, тренери Мірошниченко О.М., Мірошниченко С.А.).

Довідково. У період 23 з 24 жовтня місто Івано-Франківськ приймало чемпіонат України зі спортивної ходьби на 35 км серед дорослих та молоді, а також командний чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих та молоді, у яких взяли участь понад 150 спортсменів з 12 областей країни, а також Польщі, Литви, Латвії та Угорщини.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: