Липоводолинський «Альянс» вчинив розгром в Сумах

Спорт | 07:34, 19.09.2021

17 вересня стартував 9-й тур чемпіонату України з футболу в першій лізі.

У Сумах на стадіоні «Ювілейний» липоводолинський «Альянс» приймав команду «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів.

Наші відкрили рахунок вже на 13-й хвилині – відзначився Костянтин Ярошенко. На початку другого тайму (56-а хвилина) рахунок подвоїв Сергій Загинайлов. Через 11 хвилин рахунок став великим завдяки голу Миколи Агапова. Під кінець матчу на 82-й хвилині Богдан Шмигельський забив 4-й гол з пенальті.

У підсумку 4:0 – третя поспіль перемога «Альянсу». У наших уже 16 очок, і вони вийшли на третє місце в турнірній таблиці, – пише Sportclub.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!