СумБуд

Манчестер Сіті розгромив Тоттенхем. Зінченко провів на полі весь поєдинок

Спорт | 12:00, 14.02.2021

Манчестер Сіті впевнено розібрався з Тоттенхемом у матчі 24-го туру англійської Прем’єр-ліги – 3:0. Про це повідомляє Sportarena

У середині першого тайму Хейб’єрг неакуратно зіграв у штрафному майданчику проти Гюндогана і арбітр вказав на одинадцять метрів. Вирок впевнено реалізував Родрі.

У другому таймі Гюндоган подвоїв перевагу Містян, замкнувши передачу Стерлінга. На 66-й хвилині той же Гюндоган довів рахунок до розгромного після передачі воротаря Едерсона.

Зазначимо, що українець Олександр Зінченко провів на полі всі 90 хвилин на позиції лівого захисника.

Таким чином, Ман Сіті набирає 53 очки і на сім очок випереджає Лестер. Це вже одинадцята “вікторія” команди Хосепа Гвардіоли поспіль. Тоттенхем залишається на 8 місці з 36 очками. У наступному турі команда Гвардіоли приїде в гості до Арсеналу на Емірейтс, а Шпори зіграють виїзний поєдинок проти Вест Хема.