МСК «Сумчанка» поступається бельгійкам

Спорт | 16:31, 17.04.2022

В Італії триває розіграш Кубку європейських чемпіонок Трофі з хокею на траві серед жінок, – пише Sportclub.

У другому за силою дивізіоні цього року грають 7 команд (чемпіона Білорусі було виключено через участь країни у війні проти України), поділених на дві групи.

МСК «Сумчанка» грає у групі B проти англійського East Grinstead HC (2:5), швейцарського HC Olten (8:1) і KHC Dragons з Бельгії.

Сьогодні сумчанкам протистояли бельгійки. У першому періоді рахунок відкрили суперниці – на 6 Abigail RAYE. У другій чверті, на 18-й хвилині, наші зрівняли завдяки голу Карини Леонової.

На початку третьої чверті більгійки знову попереду – відзначилася Jimena Cedrés. Це був останній гол у цьому матчі. На жаль, наші програли 1:2. І скоріше за все зустрінуться завтра у матчі за 5-те місце із третьою командою іншої групи.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!