метизная компания

На Сумщині пройде Всеукраїнський навчально-вишкільний семінар з бойового гопаку

Спорт | 10:10, 24.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно начальник відділу промоції та туризму Сумської облдержадміністрації Юрій Гладенко зустрівся з організатором семінару «Бойового Гопаку», керівником громадської організації «Джура» Сергієм Шумом з метою співпраці та промоції заходу, який відбудеться з 4 по 16 серпня у м. Глухів

На думку начальника відділу промоції та туризму:
– Глухівщина, як територія останньої гетьманської столиці, може стати одним з осередків культивування бойового гопаку, що в свою чергу впливатиме на туристичну привабливість області. Наразі ж розвинену мережу вивчення бойового гопаку мають столиця, західні й Одеська області.

Сергій Шум зазначив, що незалежно від характеру та індивідуальних здібностей, кожен бажаючий може навчитися бойового гопаку та спробувати свої сили в різних напрямках бойового мистецтва. А саме:

  • Оздоровчий. Цей напрямок дуже добре підходить для спокійних і миролюбних людей або для тих, хто має вади здоров’я, бажає прийти до гармонії духу і тіла.
  • Фольклорно-мистецький. Має орієнтацію на людей, які люблять творчість, хочуть брати активну участь у презентаціях, фестивалях, інших показових виступах.
  • Спортивний. Будучи напрямком наполегливих і активних людей, прагне утвердити і відродити на різних змаганнях козацьку завзятість, затвердити славу українського лицарства.

Також Сергій Шум додав, що популяризація національних традицій, національного виду бойового мистецтва козаків є нашим обов’язком перед країною.

Основні показові виступи зі Всеукраїнського семінару відбудуться 12 серпня на території ДНЗ «Глухівське вище професійне училище».

Тож Глухівщина гостинно запрошує відвідувачів та поціновувачів патріотичних заходів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: