метизная компания

На Сумщині стартував розіграш Кубку області з футболу

Спорт | 16:24, 31.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Команди зіграли три матчі на попередньому етапі кубка Сумської області з футболу.

На Сумщині стартував розіграш кубка області з футболу. На попередньому етапі команди зіграли три поєдинки.

Охтирський «Нафтовик» поступився «Колосу» із Северинівки у серії пенальті з рахунком 10:11 після «сухої» нічиєї в основний час. Шосткинський «Колос» мінімально переміг глухівський «Велетень» 1:0 завдяки голу Максима Зенченка на 26-й хвилині. У третьому матчі минулорічний володар Кубку та суперкубку Сумщини «Україна» з Токарів розгромила чемпіона області білопільський «Аграрник-Авангард» із рахунком 3:0, де відзначилися Вадим Левченко, Станіслав Корсун, а також було зафіксовано автогол Володимира Торби.

Як повідомили в АФСО, зі стадії 1/2 фіналу у турнірі також стартує СК «Конотоп».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: