На Сумщині відбувся турнір із мініфутболу до Дня ЗСУ
Поділитися в
Копіювати посилання

На спортмайданчику зі штучним покриттям у Павловському парку відбувся відкритий турнір з мініфутболу серед ветеранських команд присвячений Дню Збройних Сил України, повідомляє Буринська міська рада.
У змаганнях взяли участь команди з села Василівка Андріяшівської громади Роменського району, команда Збройних Сил України та команда з Бурині. Футболісти та вболівальники вшанували полеглих захисників за незалежність України хвилиною мовчання.
За результатами видовищної гри місця розподілилися наступним чином:
– І місце- місто Буринь;
– ІІ місце – ЗСУ;
– ІІІ місце – село Василівка.
Переможець та призери змагань нагороджені кубками, медалями та грамотами управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міськради.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!