Наші – найкращі: ветерани Сумщини вибороли 17 медалей на міжнародних змаганнях STRONG SPIRIT’S GAMES 2025
Поділитися в
Копіювати посилання

До Національної збірної, яка захищає честь України у Мадриді, за результатами всеукраїнських рейтингів, увійшли троє ветеранів з Сумської області: Сергій Кознієнко, Микола Заріцький та Віталій Циганок (представники КЗ СОР «Ветеранський простір “ВЕТЕРАН ПРО: СУМЩИНА»).
Серед понад 100 учасників із США, Ірландії, Естонії, Іспанії та України наші спортсмени показали справжню міць і характер.
Результати говорять самі за себе:
Сергій Кознієнко (категорія N2):
Золото: Жим на максимум
Срібло: Аеробайк
Золото: Гребний тренажер 100 м
Золото: Жим гирі 16 кг
Срібло: Жим лежачи 100 кг
Золото: Командне веслування 100 м
Микола Заріцький (категорія N1):
Срібло: Веслування 100 м
Срібло: Веслування 100 с
Золото: Ривок гирі 24 кг
Срібло: Аєрбайк 50 калорій
Віталій Циганок (категорія N0):
Срібло: Жим штанги 60 кг
Срібло: Веслування 100 м
Срібло: Веслування 100 с
Золото: Ривок гирі 16 кг
Бронза: Жим штанги на максимум 110 кг
У в командному веслуванні на тренажері, наші спортсмени і представник з Києва, вибороли І місце, обійшовши команди Іспанії, Америки і команду земляків з України.
«Наші ветерани боролися за Україну на полі бою, а тепер з честю захищають її на спортивних аренах світу. Досягнення у Мадриді – це про силу духу, про людей, які не здаються ні за яких обставин. Для Сумщини велика честь мати таких Героїв. Для всіх нас – це приклад боротьби попри все. Дякую!», – голова Сумської обласної ради Олексій Романько.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!