метизная компания

Офіційно: КДК УАФ позбавив ПФК “Суми” професійного статусу

Спорт | 16:31, 28.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

КДК УАФ 12 березня 2020 року завершив додатковий розгляд справи “Про заяву Комітету з етики і чесної гри УАФ стосовно можливих порушень Кодексу етики і чесної гри ФК “Суми”, – інформує Footboom.com.

За результатами розгляду ФК “Суми” позбавлено статусу професіонального клубу та заборонено брати участь у змаганнях ПФЛ наступного сезону.

Також даним рішенням Ростиславу Козару та футболістам Єгору Луговому та Олегу Давидову заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), довічно.

Олександру Мартюку та Олександру Севідову заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), строком на 5 (п’ять) років та на 5 (п’ять) років умовно із встановленням випробувального строку 2 (два) роки, облік якого починається після відбуття основної санкції.

Сергію Золотницькому заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), строком на 3 (три) роки та на 2 (два) роки умовно із встановленням випробувального строку 2 (два) роки, облік якого починається після відбуття основної санкції.

Футболістам Тарасу Дураю та Сергію Гаращенкову заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), строком на 3 (три) роки.

Футболістам Артему Штаньку та Дмитру Богачову заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), строком на 1 (один) рік.

Футболісту Миколі Вечурку заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), строком на 6 (шість) місяців (які він фактично відбув) та на 6 (шість) місяців умовно із встановленням випробувального строку 2 (два) роки, облік якого починається після відбуття основної санкції.

Футболістам Давиду Кохії, Артему Козлову, Іраклію Циколії, Владиславу Шараю, Ярославу Рафальському заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.), строком на 1 (один) рік умовно із встановленням їм випробувального строку 2 (два) роки.

У відповідності до ст.ст. 78, 80, 83 Дисциплінарних правил УАФ дане рішення може бути оскаржене до Апеляційного комітету УАФ не пізніше 10 (десяти) днів з моменту отримання тексту рішення з мотивувальною частиною.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: