метизная компания

Перший Центр підготовки з маунтенбайку в Україні можуть створити саме у Сумах

Спорт, Суспільство | 19:36, 13.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

Перш за все, це досить невідоме слово “маунтенбайк” означає вид спорту. А саме – це їзда на велосипеді бездоріжжям, зазвичай пересіченою місцевістю за допомогою спеціального обладнаного гірського або гібридного дорожнього велосипеда

Член Федерації велосипедного спорту Сумської області Юрій Швидкий зазначив, що Центри підготовки з маунтенбайку відсутні в Україні, проте їх створення дозволить забезпечити високий рівень підготовки українських спортсменів до міжнародних змагань, виявляти спортивні таланти, активно використовувати в незимовий час траси та вигідно позиціонувати Сумщину як територію з унікальним ландшафтом.

Підтвердив таке бажання активної спільноти брати участь у створенні та облаштуванні  велосипедних  маршрутів активного туризму і Дмитро Зінченко від імені ГО «ВЕЛОСУМЩИНА».

За словами начальника відділу промоції та туризму облдержадміністрації Юрія Гладенка, ідею створення центру підтримали усі присутні, що дозволить привернути увагу аматорів та професійних спортсменів до активно-пізнавального та екстремального туризму і збільшить потік велотуристів.

Учасники зустрічі домовились з першим заступником голови організації ФСТ «Динамо» в Сумській області Олександром Бобирем щодо розгляду можливостей створення центру підготовки з маунтинбайку на базі ФСТ «Динамо».

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: