ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Підвищення заробітної плати просять колективи Сумських міських ДЮСШ

Освіта, Спорт | 21:15, 17.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Звернення “Про підвищення зарплати колективів міських ДЮСШ” зареєстрували у Єдиній системі місцевих петицій.

“На сьогоднішній день заробітна плата молодого тренера ДЮСШ без категорії становить 3471,00 гривень, (згідно із законом з доплатою мінімальна заробітна плата – 3723,00 без відрахувань ). Фактично, молодий тренер за свій заробіток не може достойно утримувати власну сім’ю. Зазвичай, витрати тренера на поїздки для участі вихованців у спортивних змаганнях також лягають на дохід сім’ї тренера. Низький рівень заробітної плати створив умови, коли досвідчені тренери спортивних шкіл пенсійного та передпенсійного віку не можуть підібрати собі на заміну молоді кадри. 

Залишається низькою заробітна плата інших категорій працівників ДЮСШ: фактично заробітна плата технічного працівника(прибиральника),бухгалтера, тренера-викладача, медичної сестри, інструкторів-методистів майже не відрізняються. Дане питання також потребує розгляду. Вже скоро може настати час, коли проводити тренування серед вихованців комунальних ДЮСШ буде нікому. Цього допустити не можна. Розвиток дітей та молоді повинно бути основним пріоритетом для влади. 

Враховуючи це, просимо: 
1. Звернути увагу на проблему оновлення тренерського потенціалу спортивних шкіл міста. 
2. Передбачити витрати на збільшення заробітної плати працівника міських ДЮСШ у проекті рішення Сумської міської ради «Про міський бюджет на 2019 рік». 
3. На найближчій сесії міської ради розглянути питання збільшення фінансової підтримки колективам ДЮСШ міста вже у 2018 році”, – зазначають у тексті петиції.

Станом на 17 вересня петицію підписали 41 особа з 250 необхідних. Долучитись до збору підписів можна за посиланням.

Ілюстративне фото

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: