метизная компания

Шосткинська «Барса» взяла «бронзу» Першої ліги

Спорт | 15:39, 12.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

У Коломиї завершився фінальний тур чемпіонату України з футзалу серед юнаків до 11 років.

За підсумками змагань шосткинська КДЮСШ «Барса» здобула бронзові нагороди Першої ліги.

Шосткинці впевнено пройшли турнірну дистанцію, набравши 20 очок у десяти матчах. Долю «срібла» визначила лише різниця забитих та пропущених м’ячів, яка виявилася кращою у «Епіцентра» з Дунаївців. Протягом туру «Барса» здобула розгромні перемоги над луцьким «Respect» (4:0) та львівською «Енергією» (6:0), а в напруженому дербі Сумщини переграла сумський МФК «Лідер» з рахунком 2:1. В останньому матчі програли чемпіону – хмельницькому «Соколу», який виграв усі 10 матчів за два тури.

Сумський «Лідер» завершив чемпіонат на почесному четвертому місці. Сум’яни запам’яталися впевненою перемогою над «Енергією» (5:0) та бойовою нічиєю з майбутнім віцечемпіоном «Епіцентром», де у серії пенальті наші земляки виявилися сильнішими.

Найкращі гравці у командах.

КДЮСШ «Барса» (Шостка) – Ярослав Шумара

«Лідер» (Суми) – Артем Безбабник

Серед володарів індивідуальних нагород:

– найкращий гравець захисного плану: Дмитро Краснянський («Лідер»)

– найкращий гравець атакувального плану: Григорій Кравченко (КДЮСШ «Барса»)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: