Шосткинська «Барса» взяла «бронзу» Першої ліги
Поділитися в
Копіювати посилання

У Коломиї завершився фінальний тур чемпіонату України з футзалу серед юнаків до 11 років.
За підсумками змагань шосткинська КДЮСШ «Барса» здобула бронзові нагороди Першої ліги.
Шосткинці впевнено пройшли турнірну дистанцію, набравши 20 очок у десяти матчах. Долю «срібла» визначила лише різниця забитих та пропущених м’ячів, яка виявилася кращою у «Епіцентра» з Дунаївців. Протягом туру «Барса» здобула розгромні перемоги над луцьким «Respect» (4:0) та львівською «Енергією» (6:0), а в напруженому дербі Сумщини переграла сумський МФК «Лідер» з рахунком 2:1. В останньому матчі програли чемпіону – хмельницькому «Соколу», який виграв усі 10 матчів за два тури.
Сумський «Лідер» завершив чемпіонат на почесному четвертому місці. Сум’яни запам’яталися впевненою перемогою над «Енергією» (5:0) та бойовою нічиєю з майбутнім віцечемпіоном «Епіцентром», де у серії пенальті наші земляки виявилися сильнішими.
Найкращі гравці у командах.
КДЮСШ «Барса» (Шостка) – Ярослав Шумара
«Лідер» (Суми) – Артем Безбабник
Серед володарів індивідуальних нагород:
– найкращий гравець захисного плану: Дмитро Краснянський («Лідер»)
– найкращий гравець атакувального плану: Григорій Кравченко (КДЮСШ «Барса»)
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!