метизная компания

Шосткинські футзалісти виграли «бронзу» чемпіонату України

Спорт | 09:07, 26.04.2026
 Поділитися

Поділитися в

Завершився фінальний етап чемпіонату України з футзалу серед юнаків до 15 років.

У Коломиї відбулися вирішальні матчі «Фіналу чотирьох» чемпіонату України з футзалу серед юнаків до 15 років.

За підсумками другого туру, який тривав з 19 по 21 квітня, золоті медалі виборов львівський «КІВС in.IT», а срібло здобув хмельницький «Сокіл». Третє місце посіли футзалісти КДЮСШ «Барса» — ФК «Шостка».

Найкращим гравцем Вищої ліги U-15 визнали шосткинця Артема Даніліва, повідомили в АФУ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: