Шосткинські футзалісти виграли «бронзу» чемпіонату України
Поділитися в
Копіювати посилання

Завершився фінальний етап чемпіонату України з футзалу серед юнаків до 15 років.
У Коломиї відбулися вирішальні матчі «Фіналу чотирьох» чемпіонату України з футзалу серед юнаків до 15 років.
За підсумками другого туру, який тривав з 19 по 21 квітня, золоті медалі виборов львівський «КІВС in.IT», а срібло здобув хмельницький «Сокіл». Третє місце посіли футзалісти КДЮСШ «Барса» — ФК «Шостка».
Найкращим гравцем Вищої ліги U-15 визнали шосткинця Артема Даніліва, повідомили в АФУ.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!