Спортсменки з Сумщини відзначилися на чемпіонаті України з пляжного самбо
Поділитися в
Копіювати посилання

1 червня у Тернополі відбувся чемпіонат України з пляжного самбо серед чоловіків і жінок.
Змагання традиційно пройшли на піщаній спортивній арені, розташованій на березі озера в центрі міста. Представниці Сумщини зуміли вибороти на цьому турнірі три нагороди у двох жіночих вагових категоріях.
За інформацією Національної федерації самбо України, у ваговій категорії до 50 кг всі сходинки п’єдесталу посіли вихованки сумської школи самбо: перемогу здобула Юлія Засульська, яка нині виступає за Полтавську область, Єлизавета Дідоренко завоювала срібну медаль, а Олександра Руденко стала бронзовою призеркою. Ще одну срібну нагороду до скарбнички Сумської області принесла Анна Герман, яка посіла друге місце у ваговій категорії понад 72 кг.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!