метизная компания

Стадіон «Ювілейний» передано до управління АРМА

 Поділитися

Поділитися в

14 грудня Зарічний райсуд м. Суми задовольнив клопотання та передав в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами (Агентству з розшуку та менеджменту активів – АРМА), отриманими від корупційних та інших злочинів, речові докази у кримінальному провадженні, серед яких – частка корпоративних прав АТ «Сумське НВО» та стадіон «Ювілейний», – пише Ваш Шанс.

Нагадаємо, слідче управління ГУ Нацполіції в Сумській області при оперативному супроводі управління СБУ в Сумській області веде досудове розслідування кримінального провадження, в якому повідомлено про підозру заступника начальника управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Сумській області, який нібито з метою отримання неправомірної вигоди наніс збитки інтересам, що охороняються законом (ч. 3 ст. 365-2 КК України).

За даними слідства, підозрюваний, використовуючи повноваження державного виконавця, на підставі виконавчого провадження щодо стягнення заборгованості з АТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» на користь стягувачів виніс ухвалу про накладення арешту на частку боржника, у тому числі стадіон «Ювілейний». Водночас, державний виконавець не залучив спеціаліста для його оцінки, самостійно визначив вартість за ринковими цінами, як і передбачено. Отже, 30 грудня 2020 року ТОВ «Північ Агро Сервіс» придбало стадіон за 8 млн. 120 тис. грн., хоча його ринкова вартість – 395 млн. грн., відповідно 99,9% корпоративних прав частки у статутному капіталі підприємства – 392 9 млн. грн.

Такі дії заступника начальника управління державної виконавчої служби завдали збитків на суму 385 млн. грн., а на вказане майно, яке є речовими доказами у кримінальному провадженні, Сумський апеляційний суд наклав арешт, заборонивши його відчуження.

Отже, арешт та передача зазначених активів новому управителю – законні та обґрунтовані, а управління АРМА цими активами сприятиме слідчим, прокурорам та суддям у досягненні завдань кримінального провадження, передбачених КПК України.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: