метизная компания

Сум’яни вибороли медалі на чемпіонаті України зі спортивної аеробіки

Спорт | 19:41, 1.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

29 травня у Києві відбувся чемпіонат України зі спортивної аеробіки.

Вихованці КДЮСШ «Суми» вибороли на цих змаганнях золоті та бронзові нагороди.

У змаганнях пар перше місце посіли Анастасія Курашвілі та Станіслав Галайда. Окрім цього, бронзовими призерами стали Ярослав Сєрік та Ольга Сєрік.

В індивідуальних виступах Анастасія та Станіслав також завоювала золоті медалі, а Ярослав посів третє місце.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: