метизная компания

Сум’яни виграли Кубок України з гандболу

Спорт | 18:21, 25.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Вихідними відбувся фінал чотирьох Кубку України з гандболу серед чоловіків.

У перший день відбулися півфінали:

«Одеса» — «Донбас» 32:32 (пенальті – 2:3)

«Спартак-ШВСМ» — «Мотор» 20:38

У другий – вирішальні матчі:

Матч за третє місце

«Одеса» — «Спартак-ШВСМ» 39:34

ФІНАЛ

«Донбас» — «Мотор» 27:48

Кращим гравцем фіналу став випускник СумДУ Дмитро Рагозін, який закинув у ворота суперника 13 м’ячів. Також переможцями кубку стали аспірант СумДУ Іван Бондал, студент Олексій П’ятак та випускник Іван Черевко.

Срібними призерами у складі «Донбасу» стали студент СумДУ Віталій Псьол (5 голів у фіналі) випускник Олексій Заєць (4).

Бронзовими призерами за «Одесу» стали аспіранти СумДУ Степан Николюк (8 голів у бронзовому фіналі), випускник Віктор Маломан (4) та студент Олександр Колесников (1).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: