“Сумчанка” перемогла у Гамбурзі після поразок

Спорт | 19:33, 16.02.2019

У Гамбурзі (Німеччина) триває розіграш кубка європейських чемпіонів з індорхокею серед жінок.

?Після двох поразок на старті (від російського «Динамо-Електросталь» 3: 8 і місцевого «Альста» 1: 3) сьогодні МСК «Сумчанка», який втратив шанси на вихід в півфінал, грав проти гродненського «Ритму».

Наші відкрили рахунок на 10-ій хвилині, – відзначилася Юлія Шевченко. Це був єдиний гол у першому таймі. На 24-й хвилині білоруски зрівняли рахунок зусиллями Юлії Курганської. На 30-й хвилині сумчанки знову попереду, – Ольга Гончаренко. А через дві хвилини рахунок уже 3: 1, – знову Юлія Шевченко. Тут же суперниці знову скорочують різницю до мінімуму, – Єлизавета Шкурат. Але на цьому все, – 3: 2 – перша перемога українок в Німеччині.