Сумчани відзначились на чемпіонаті України з дзюдо

Спорт | 22:02, 8.11.2022

5-6 листопада в Києві відбувся чемпіонат України серед юніорів до 21 року та кадетів до 18 років.

Про це повідомив Sportclub.

Нагороди національної першості були розіграні вперше після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року.

У перший змагальний день на татамі столичного легкоатлетичного манежу вийшли юніори. Незважаючи на складну ситуацію в країні, на змагання були заявлені 198 спортсменів з 20 регіонів України. Представники Сумщини здобули 5 медалей:

1 місце — Марія Рицька (вагова категорія до 70 кг);

2 — Юлія Засульська (48 кг);

3 — Ярина Федоренко (48 кг), Ангеліна Величко (78 кг), Валентина Арутюнова (78 кг).

Крім того, медалі здобули студенти СумДУ:

1 — Микита Голобородько (66 кг), Владислав Казіміров (73 кг);

2 — Тетяна Лімзаєва (52 кг).

У другий змагальний день нагороди національної першості розіграли спортсмени до 18 років. В цей день учасників змагань було майже вдвічі більше, ніж юніорів – 391 спортсменів з 23 областей України. Наші здобули 7 медалей:

1 — Богдан Мальонкін (66 кг), Маргарита Мірошніченко (44 кг);

3 — Каріна Канаковська (44 кг), Софія Гречка (48 кг), Мілена Кухарь (48 кг), Вікторія Гриценко (70 кг), Ангеліна Величко (70+ кг).

В загальнокомандному заліку серед кадетів друге місце посіла команда Сумської області (2-0-5), пропустивши вперед лише киян.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!